Комп’ютерна автодіагностика

Комп'ютерна діагностика автомобіля

В Сучасному світі, коли машини містять велику кількість електроніки, необхідно слідкувати за їх справністю і функціональністю. Щоб вузли і агрегати добре функціонували, проводиться комп'ютерна діагностика автомобіля, яка дозволяє в повній мірі оцінити стан вашого автомобіля і виявити несправності. так як більшість систем транспортних засобів мають електронні чіпи управління та датчики контролю, то величезний потік інформації йде в електронну систему керування двигуном, яка в свою чергу аналізує, обробляє і управляє усіма електронними системами. Тому візуально виявити несправність в такому складному механізмі неможливо.

Коли треба проводити діагностику?

Діагностика автомобіля повинна проводиться не рідше, ніж раз на рік, але це тільки в тому випадку, якщо ваша машина не подає ознак несправності. Якщо ж з'являються нехарактерні звуки, поштовхи, ривки, двигун працює нестабільно, нерівномірний знос гуми, витік масла, зниження стійкості на дорозі, збільшення люфту і багато іншого, то слід негайно звернутися в сервісний центр.

Після проведення діагностики систем, встановлення несправностей і їх причин, проводиться візуальний огляд і потім ремонт нашими майстрами.

 

Як проводиться комп'ютерна діагностика?

Проведення комп'ютерної діагностики - процес зчитування кодів, а потім і їх розшифровка. Для цього до систем підключаються спеціальні сканери. Така послуга дозволяє в реальному часі стежити за змінами в автомобілі, а вся інформація відображається на моніторі.

Однак таку діагностику може провести тільки фахівець, так як процес розшифровки кодів дуже складний.

 

Аналіз комп'ютерної діагностики

Після того як пройшла діагностика і вважалися всі помилки і несправності, на комп'ютері у програміста виводяться коди, які він розшифровує. Далі в його розпорядженні з'являється повний звіт про стан всіх електронних систем автомобіля, а також місць можливих неполадок.

Щоб усунути всі проблеми, наші фахівці аналізують отримані дані, потім роблять ретельний візуальний огляд всіх електронних систем і вузлів, особливо тих, з якими виникли проблеми. В кінці, спираючись на звіт і візуальний огляд, наші майстри з легкістю можуть усунути всі несправності.