Ремонт глушителя

Ремонт, діагностика та заміна глушителя.
Глушитель автомобіля — є невід'ємною частиною циклу згоряння палива, і розраховуеться під характеристики певного мотора. Фахівці СТО "Автомісто" - пропонують кваліфіковані послуги по перевірці, ремонту та заміні вихлопної системи автомобіля.

Для чого потрібен глушитель?

Зниження шуму від працюючого двигуна. Згоряння палива в циліндрах є серією мікро-взривів, з відповідним звуком. Система вихлопу практично повністю нейтралізує цей шум.

Зменшення швидкості руху відпрацьованих газів. Якщо цього не зробити, з вихлопної труби буде «дути вітер», як з компресора, створюючи незручності іншим учасникам руху.

Зниження температури вихлопу. Задня частина глушника закінчується трубою, з якої виходять гарячі гази. Після проходження через систему випуску їх температура стає безпечною для оточуючих.

Вивід вихлопних газів за межі контуру авто. Всі системи випуску влаштовані таким чином, щоб вертикально піднімаються гази (автомобіль не рухається, вітру немає) не потрапляли в салон природним шляхом, і не скупчувалися під днищем.

Несправність системи вихлопу приносить безліч неприємностей. Від запаху в салоні і гучного звуку, до підвищення витрати палива і навіть небезпеки пожежі. Невеликі поломки можна усунути ремонтом.

Для того щоб з’ясувати причини, потрібна кваліфікована діагностика двигуна. У багатьох випадках для достовірної діагностики і ремонту абсолютно необхідна наявність спеціального обладнання, яке є далеко не у кожному автосервісі.

Фахівці сервісу "Автомісто" в найкоротший термін відновлять будь-який елемент глушника, за винятком самих запущених варіантів, у цьому випадку буде потрібно повна заміна вихлопної системи.