Відключення клапана EGR

Відключення клапана EGR

• Фізичне видалення клапана EGR
• Програмне видалення клапана EGR
Відключення EGR та супутні заходи: За умови правильної програмної адаптації, двигун буде вести себе практично так само, як і з справним клапаном. Відсутність рециркуляції не дозволить продуктам згоряння, сажі, потрапляти у впускний колектор і забруднювати його. З тієї ж причини буде менше забруднюватися моторне масло і в цілому, цей вузол більше не завдасть клопоту.

Фізично, необов'язково видаляти сам клапан, досить виготовити міцну, жаростійку сталеву пластину і встановити її замість прокладки клапана, таким чином, заглушивши отвір. При цьому, система управління двигуном, грунтуючись на показаннях датчиків, може запалити лампу Check Engine. Програмне видалення необхідно для відключення обробки даних від датчиків, виключення обробки аварійної ситуації і формування помилок діагностики.

Паралельно з видаленням клапана EGR, доцільно провести видалення інших екологічних систем, таких як сажевий фільтр або каталізатор, тим більше, їх робота взаємопов'язана. При виникненні проблем з однією системою, інші будуть піддаватися посиленому негативному впливу і вихід їх з ладу не змусить себе довго чекати.