Заміна ланцюгів ГРМ

Заміна ланцюга-ремня ГРМ
• Заміна ланцюга ГРМ
• Заміна ремня ГРМ

Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) забезпечує гнучке з'єднання між розподілвалом і колінвалом, а також відкриття та закриття клапанів синхронно з дією поршнів. Його робота в тому, щоб повертати распредвал зі швидкістю, точно дорівнює половині швидкості обороту колінвала.

Періодичність заміни:

На багатьох сучасних машинах при обриві ременя ГРМ гне клапана і потрібно не дешевий ремонт, тому що буде потрібно замінити більшість деталей мотора. Тому стежте за візуальним станом. Це можна зробити, якщо зняти кришку, яка його захищає або підтвердити статус через спеціальне оглядове віконце. Як це зробити можна дізнатися з інструкції по експлуатації автомобіля. Періодичність заміни залежить від конкретної марки автомобіля, Що можна дізнатися з технічної документації. Майстри рекомендують міняти ремінь ГРМ при пробігу автомобіля 50-80 тисяч кілометрів, рекомендують міняти ланцюг ГРМ при пробігу автомобіля 130-150 тисяч кілометрів

Якщо ж автомобіль був куплений з рук і власник не знає, коли заміна проводилася в останній раз, можна перевірити деталь на знос візуально. Сліди активного використання досить чітко простежуються у вигляді невеликих тріщин на корпусі. Наші майстри допоможуть вам в цьому питанні.

Вибір ремня-ланцюга ГРМ:

Щоб ремінь прослужив довго, не варто на ньому економити і купувати явну китайську підробку. Важливо підійти до питання вибору запчастини з усією серйозністю. Сьогодні на ринку можна знайти рішення від вітчизняних і зарубіжних виробників. Наші майстри допоможуть підібрати якісний ремінь.