Видалення каталізатора

Видалення каталізатора
Видалення каталізатора - здійснюемо повне фізичне видалення каталізаторів з подальшою адаптацією роботи лямбда зондів для будь-якої моделі автомобіля. Автомобіль після даної процедури працює коректно і без помилок. Якщо ви вже видалили каталізатор без вирішення питання задніх лямбда зондів, машина при цьому стала витрачати більше палива, дратує постійно горить лампа Check Engine, не працює круїз контроль, звертайтеся до нас і ви забудете про цю проблему.

Якщо у вашої машини вийшов з ладу каталізатор, існують кілька шляхів вирішення питання:

1. Заміна каталізатора на новий

Заміна каталізатора на новий - найкращий спосіб вирішення проблеми, так як зберігаються екологічні норми безпеки по вихлопу. Вартість каталізатора висока, при цьому він довго не живе через низьку якість палива, яке є найголовнішим винуватцем виходу з ладу каталізатора, в слідстві чого, навіть новий каталізатор, встановлений на ваш автомобіль, довго не проходить. Ще один винуватець виходу з ладу каталізатора - неправильне налаштування ГБО. Через високу ціну і малої служби роботи каталізатора після заміни, цей спосіб не отримав популярності.

2. Видалення каталізатора

Фізичне видалення каталізатора у вигляді сотової конструкції або керамічної бусини з корпусу. Таке допустимо робити в тому випадку якщо конструкція корпусу каталізатора зроблена з чугунного сплаву, так як після видалення нутрощів, Вас не буде дратувати грохіт і дзвінкий звук, який обов'язково буде, якщо вирізати нутрощі з металевого каталізатора і залишити порожнечу.

3. Видалення каталізатора з установкою пламегасителя

Пламегаситель - частково прибирає дзвін у вихлопній системі, до того ж пламегаситель гасить язики полум'я, що сприяє для більш довгої роботи вихлопної системи без прогара. Встановлюється замість вилученого каталізатора в своїй трубі, або врізається безпосередньо в пустий глушник.

4. Видалення каталізатора з установкою Стронгера

Стронгер - елемент вихлопної системи автомобіля, що має ребристу внутрішню поверхню, що знижує зворотний рух вихлопних газів. Прибирає дзвін і покращує роботу вихлопної системи. Пристрій активно використовується при тюнінгу вихлопної системи. Оптимальний варіант заміни штатного каталізатора..